Wikipedia

Результати пошуку

Учнівське самоврядування

Друже...!
     Ти не знаєш чим зайнятися і водночас хочеш отримати багато нових вражень та дізнатися безліч цікавого?! 
      Спробуй хоч трішки змінити світ – і відчуєш насолоду. Створи для себе атмосферу свята, отримай досвід, як володіти ситуацією та керувати людьми.
      А для цього потрібно зовсім небагато – вміти організувати себе для великих справ. Звичайно, ти сам не завжди впораєшся з цим завданням, а тому це краще робити командою. 
      В школі ми – єдине коло однодумців, що живуть за принципом 
«Не будь байдужим!»

 Приєднуйся до Ради лідерів  старшокласників!

Районна школа лідерів учнівського самоврядування "Тріумф"

Районні координатори школи лідерів учнівського самоврядування Кульчинська Н. І., педагог-організатор Полузірського НВК та Горобець Л. І., педагог-організатор Малокобелячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, підготували досить цікаве й змістовне заняття.

На початку навчання діти за допомогою вправи на знайомство привітались, познайомились і дізналися більше один про одного. Далі учні представили присутнім домашнє завдання – відеоролик «Лідер моєї школи». Найкращі, найоригінальніші роботи представили учні з Новосанжарського та Полузірського НВК, Руденківської та Соколовобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Усі учасники разом створили колективний малюнок «Лідер очима дітей». Людмила Іванівна познайомила учасників заходу із поняттями «Хто такий інтроверт та екстраверт?».
Були підбиті підсумки навчання, найактивніший центр по роботі з дітьми молодшого шкільного віку був нагороджений подарунком. Сім заявлених кандидатів на голову учнівського об’єднання «Тріумф» Новосанжарського району представлять свої передвиборчі програми на наступному занятті. Бажаємо їм успіху!
Усі учасники заходу закінчили заняття з гарним настроєм, посмішками та позитивними враженнями. Звітроботи учнівського об'єднання «Первоцвіт» у Соколовобалківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенівза 2016-2017 навчальний рік

Методика планування роботи учнівських об'єднань  Соколовобалківської   загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів

Теми
засідань ради учнівського самоврядування
на 2017-2018 н.р.
І семестр


Детальніше
Немає коментарів:

Дописати коментар