Wikipedia

Результати пошуку

Я - класний керівник

Новорічна казка провела учнів на зимові канікули
Новий рік – пора щирих побажань та привітань.
З Новим роком! З новим щастям!
На порозі Рік Новий - Добрий, світлий, чарівний.
Щастя, злагоду - усе, хай до хат він вам несе!
Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, до дійств, які відбуваються безпосередньо на святкових ранках.
Новий рік у нашій уяві завжди готує зміни.  З оптимізмом чекаємо, що наступний 2018 рік стане роком здійснення наших мрій і сподівань. Тому до його зустрічи дуже важливо набути святкового настрою. Напередодні всі учні школи дружно готувалися до свята : прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, плакати, вивчали  вірші, пісні, готували новорічні вітання. Мабуть, кожен хотів би, щоб Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно, адже  існує думка: як зустрінеш свято Нового року, так його і проведеш.Отож в нашій школі новорічні свята ми зустріли на «ура».
Розпочавши зранку новорічні пригоди для початкових класів, святковий настрій поступово передавався до  старшокласників.

Новорічні програми складалися  з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами  на одному подиху  і сприяли чудовому  настрою в залі.

      Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2018 року.День іменинника у 6 класі

У нашому класі  з'явилася  нова традиція – вітати однокласників з Днем народження. У жовтні учні привітали  5  своїх однокласників. Готуючись до визначної події у житті своїх друзів, учні самостійно виготовляли подарунки, листівки, готували слова-привітання. Святкування відбувалося як завжди, після уроків.
 Цих  свят з нетерпінням чекали  як самі іменинники, так і їх однокласники.
 Ми вітали з Днем народження Вероніку, Дарію, Миколу, Максима та Антона.
Для учнів класний керівник Зінченко Тетяна Миколаївна підготувала багато сюрпризів. По-перше –це подарунки, по –друге – безліч веселих конкурсів.
Козацькі забави

До Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Соколовобалківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведені тематичні патріотичні заходи з метою національно-патріотичного виховання учнів, виховання у них глибоких почуттів патріотизму та національної гідності, любові до своєї батьківщини ‒ України, виховання найкращих якостей захисника Батьківщини та готовності захищати свій рідний край; вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу; опанування козацької культурної спадщини, звичаїв і ритуалів, традицій, свят; прилучення дітей до цінностей народного життя, традицій рідного краю; виховання любові до рідної землі, її традицій, вірувань; виховання мужності, сміливості.
      Для учнів 3-7 класів були проведені «Козацькі забави».На святі діти відчули БОЙОВИЙ КОЗАЦЬКИЙ ДУХ, який панував протягом випробувань. Наші команди куренів показали, що вони – гідні нащадки славного козацького роду. Юні козачата, козаки та козачки продемонстрували свої вміння та навички, фізичну силу, спритність, витривалість; повправлялись на влучність в ціль; проявили сміливість, обережність та винахідливість.


День вчителя

Жовтень щедрий на барви осінні.

День учителя – свято ж яке!

Освітянській великий родині

Дітвора шле вітання палке! 

Зробимо Україну чистішою разом!
Протягом останнього десятиріччя в Україні продовжує відбуватися прогресуюче накопичення відходів.  Не є виключенням і наше село. Мало хто замислюється, куди діваються продукти побутової діяльності людей, які щоденно утворюються в наших домогосподарствах і як в подальшому вони впливають на наше здоров′я та екологію.
         Учні Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів долучилися до щорічної  Всеукраїнської  екологічної акції «Зробимо Україну чистішою разом!» - наймасштабнішого екологічного соціального проекту, який щороку об′єднує тих, хто дбає про довкілля.
         В рамках реалізації проекту педагог-організатор Т.М.Зінченко на загальношкільній лінійці провела розяснювально-інформаційну роботу по популяризації ідеї роздільного збору пластику, паперу, жерсті. У вестибюлі школи та класних кімнатах розмістили власноруч виготовлені контейнери для сортування відходів. Не забули учні і про збір та подальшу утилізацію використаних батарейок. Третій рік поспіль у школі діє акція «Добро жменями» по збору пластикових кришечок на протези для воїнів АТО.
         Кожен з нас при бажанні може долучитися до даного експерименту. Спробуйте не викидати сміття, а попередньо сортувати його. Адже запровадження роздільного збирання сміття дозволяє майже на 40% скоротити обсяги відходів, які на сьогодні потрапляють на сміттєзвалище. Скорочення обсягів відходів приведе до значного скорочення шкідливих викидів у атмосцерне повітря, що відбувається при  самозайманні відходів на сміттєзвалищах та зменшить ризик забруднення грунтових вод.

Учні 6 класу активні учасники проекту


Конкурс квітів
Цього року квіткові композиції символізують єдність і цілісність України.  До виставки учні та вчителі готувалися заздалегідь. Підбирали ескізи, квіти, назви композицій та девізи. 
Учні 6 класу на виставку представили чотири композиції.Всі учасники конкурсу, мовою квітів, прагнули передати складну суспільну обстановку в Україні та любов до рідної землі і свого народу.
Даний захід ще раз підтвердив життєву істину: квіти – це символ краси людини, вони є відображенням радості, смутку, переживань. Цей конкурс став не тільки масовим заходом, але справжнім дійством, яке сприяє патріотичному та естетичному вихованню учнів.«Ми – діти України за мир у всьому світі»

Подарунки, зроблені теплими дитячими ручками для воїнів, які боронять нашу землю, часом важливіші ніж їжа та ліки. Бо вони лікують душу, нагадують чоловікам, кого вони захищають від агресора.   У рамках Тижня Миру учні Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  виготовляли прекрасних голубів миру, які полетять із привітами  до захисників на схід країни.З 4 вересня  по 8 вересня  у школі діяв Тиждень безпеки дорожнього руху. До планів виховної роботи були включені заходи з профілактики дорожньо-транспортного травматизму та заходи по попередженню дитячого травматизму в учнівському середовищі.
      В усіх класах школи були проведені інструктажі та профілактичні бесіди з правил дорожнього руху.
      Для учнів 6 класу  була проведена  бесіда  з беззаперечного виконання правил дорожнього руху і попередження усіх видів дитячого травматизму.


1 вересня 2017 року   для учнів 5-6 класів  Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  було проведено перший урок – квест на тему  : «Я – громадянин України – європейської країни».Перший урок у новому навчальному році був спрямований на виховання гуманістів і справжніх патріотів.

  

            
Сценарій
проведення першого уроку 
«Я – громадянин України – європейської країни»
з елементами квесту для учнів 5-6 класів

                                      Модель виховної системи :«Сім кроків до успіху»

Перший урок 2017/2018 навчального року

Орієнтовні теми для проведення
Першого уроку у 2017/2018 навчальному році
   
                                                                                                                                                Детальніше

Нормативно-правова база класного керівника

Посібник для 5 класу "Поради шкільної мами" 

Пам’ятка для батьків

                                                                                                                              Детальніше

                                    
Немає коментарів:

Дописати коментар